VTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM Slideshow

уторак, 22 новембар 2022 09:57 Аутор Super User
Дана 21.11.2022. године у нашој школи је одржан online meeting поводом World Hello Day-a, који је реализован заједно са школама из Рибника (Пољска) и Рима (Италија).
У првом делу ученици су се представљали на енглеском језику и рекли нешто о својој школи. У другом делу по два ученика из сваког тима представили су 2 пословице о пријатељству на свом језику, превели их на енглески језик, а онда учили децу из остала два тима истим. У трећем делу радионице ученици су правили срца пријатељства од папира.
Радионицу су реализовала деца петог, шестог и седмог разреда, наставница енглеског језика Јелена Никодиновић, педагог школе Ана Павловић, наставник физике и математике Бранко Богосављевић и наставник ТиТ Ненад Томићевић.