уторак, 04 децембар 2018 19:17 Аутор Super User
Обавештавамо Вас да смо у сарадњи са компанијом ЛИНК гроуп обезбедили бесплатне онлајн курсеве енглеског језика.
ITAcademy као део компаније ЛИНК гроуп овим курсевима пружа одличну прилику ђацима који желе да усаврше и унапреде своје знање енглеског језика да постану што успешнији у даљем образовању и касније у послу.
Уколико сте ђак од 5. до 8. разреда и желите да унапредите своје знање енглеског језика позивамо Вас да се пријавите за бесплатан онлине курс енглеског језика код свог наставника најдаље до петка, 07.12.2018.год. који ће одлучити ко ће добити могућност за похађање ових курсева.
Уколико будете били један од добитника, добићете поклон код са којим остварујете право на бесплатан курс. Након што добијени код унесете на страни пријаве добићете на мејл сва потребна упутства за похађање изабраног онлине курса.
Позивамо све ђаке да се активно укључе у усавршавање знања енглеског језика како би тиме себи отворили што више могућности за даље образовање и развој каријере.
Очекујемо Ваше пријаве! Пријавите се ОВДЕ.