среда, 26 децембар 2018 12:27 Аутор Super User
Ученици I-1 посетили су 14.12.2018. године  школску библиотеку. Библиотекарка Наташа Димитријевић им је објаснила шта значи  школска библиотека, која је разлика између библиотеке и књижаре, како се задужују и раздужују књиге, који је рок враћања, правила лепог понашања у библиотеци (написана у виду песме) и како се треба односити према књигама. Читали смо шаљиву песму „Предлог“, дечијег песника Недељка Попадића, где су деца активно учествовала тако што су завршавала сваку строфу на основу риме и препознавања особина појединих животиња. Ученици су,потом, цртали радове на тему „Моја библиотека“. Завршница дружења се састојала у бојењу папирића у облику дечијих шака од којих смо  направили јелку, која краси врата читаонице.