понедељак, 11 фебруар 2019 14:21 Аутор Super User
29.10.2018 – Поводом Међународног дана школских библиотека, који се обележава последњег понедељка у октобру, школски библиотекар Наташа Димитријевић је одржала два часа са члановима библиотечке секције. На часовима се говорило о историјату, значају и функцији школских библиотека. Истакнуто је и зашто треба читати и које се књиге могу наћи у школској библиотеци. Ученици V, VI и VII разреда су, затим, цртали постере за промовисање школске библиотеке.
Направљена је и изложба најуспешнијих радова са ликовно – литерарног конкурса на тему „Моја библиотека“.