понедељак, 11 фебруар 2019 14:50 Аутор Super User
14.12.2018 – ученици I1 посетили су школску библиотеку. Библиотекарка Наташа Димитријевић им је објаснила шта значи школска библиотека, која је разлика између библиотеке и књижаре, како се задужују и раздужују књиге, који је рок враћања, правила лепог понашања у библиотеци и како се треба односити према књигама. Читали смо шаљиву песму „Предлог“, дечијег песника Недељка Попадића, где су деца активно учествовала тако што су завршавала сваку строфу на основу риме и препознавања особина појединих животиња. Ученици су потом цртали радове на тему „Моја библиотека“. Завршница дружења се састојала у бојењу папирића у облику дечијих шака од којих смо направили јелку, која краси врата читаонице.