понедељак, 21 децембар 2020 08:26 Аутор Super User
Уважени директори школа, уважене наставнице и наставници, пријатељи Фестивала науке,
Као што сви знамо ову годину је обележила пандемија корона вируса и њоме узрокована дигитализација различитих аспеката рада и живота.
С тим у вези, одлуцили смо да овогодишњи Фестивал науке из безбедносних разлога, али и због праћења епидемиолошких мера, организујемо у виду онлине платформе фестивала.
Целокупан припремљени садржај бице постављан на сајт фестивала науке festivalnauke.org од 17. - 20. децембра и након тога биће доступан годину дана, тј до наредног фестивала.
Овом приликом вас позивамо да ову информацију поделите са колегама и наставницима из вашег колектива као и са ученицима који похађају вашу школу.
Искрено се надамо и дубоко верујемо да ће материјал који смо припремили заједно са нашим сарадницима бити од користи како наставницима тако и ученицима као допуна настави, али и прилика да се кроз интересантне мултимедијалне садржаје из области разлицитих наука, ученици забаве и науче нешто ново.
Желимо вам првенствено здравље, као и пуно успеха у дигиталном раду који је за све нас новина.
У име Фестивала науке и у своје лично име срдачно вас поздрављам.
Романа Џепина
Координаторка