уторак, 02 март 2021 09:28 Аутор Super User
Општинско такмичење из физике за ученике од шестог до осмог разреда у организацији Министарства просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије и Друштва физичара Србије реализовано је у нашој школи 27.2.2021. године. На такмичењу је учествовало 48 ученика из 9 основних школа са територије града Лознице и 9 наставника.
Такмичење је одржано уз обавезно поштовање свих препорука за поступање током одржавања такмичења ученика основних школа у циљу превенције и контроле инфекције новим корона вирусом ( обавезно ношење заштитних маски све време боравка у објекту и дворишту школе и обавезна дезинфекција руку и обуће приликом уласка у објекат школе).
Константин Лука Станковић, ученик шестог разреда наше школе освојио је прво место.
Честитамо ученику и наставници Мирјани Ђукић и желимо пуно успеха у даљем такмичењу.