уторак, 11 мај 2021 13:39 Аутор Super User
Окружно такмичење из математике за ученике од четвртог до осмог разреда у организацији Министарства просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије и Друштва математичара Србије реализовано је у нашој школи 25.4.2021. године. Учествовало је 109 ученика из 17 основних школа са територије Мачванског округа (Лозница, Крупањ, Љубовија, Мали Зворник).
Наши ученици су остварили следеће резултате:
Четврти разред:
Дамјан Станковић – треће место;
Пети разред:
Невена Дукојевић – треће место.
Шести разред:
Константин Лука Станковић – друго место.
Честитамо ученицима и наставницима Миловану Марићу, Мирјани Ђукић и Војиславу Васиљевићу.