VTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM Slideshow

петак, 24 децембар 2021 17:11 Аутор Super User
Већ шесту годину заредом Министарство просвете, науке и технолошког развоја издваја финансијска средства за набавку књига за богаћење библиотечког фонда. Наша школа је добила средства у износу 22 500,00 динара. Са Листе изабраних публикација изабрали смо 82 корисне и занимљиве књиге ( 7 различитих наслова) прилагођене узрасту и интересовањима наших ученика.
Нове књиге су стигле и након извршене библиотечке обраде, на полицама већ спремно чекају своје прве кориснике.