,,Српски дани” у граду Рибник (Пољска) ЕРАСМУС+
четвртак, 06 јануар 2022 17:26 Аутор Super User
Од 3. до 7. јануара 2022. у школи (овај пут онлајн) обележавамо „Српске дане“.
Србија је занимљива балканска земља коју су наша четири пријатеља недавно посетила. Провели су дивне дане у Липничком Шору . Топло су их примили локални наставници и ученици.
Успомене у виду фото репортаже са ове не само топле, већ и укусне посете (наши пријатељи се и данас радо сећају укусне српске кухиње...) можете погледати у фото репортажи на ОВОМ линку.
Такође позивамо све ученике, родитеље и запослене наше школе да се окушају у соби за загонетке коју смо припремили од 3. до 7. јануара 2022. године.
Србија крије многе тајне које вреди знати.
Соба за бекство за одељењаI- III: ОВДЕ за одељења IV - VIII: ОВДЕ
Забавите се!