VTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM Slideshow

уторак, 01 март 2022 09:16 Аутор Super User
На општинском такмичењу из математике за ученике III – IV разреда одржаном 20.2.2022. године у ОШ „Анта Богићевић“ у Лозници, наш ученик четвртог разреда, Николај Станковић, остварио је пласман на окружно такмичење.
На општинском такмичењу из математике за ученике V – VIII разреда одржаном 20.2.2022. године у ОШ „Кадињача“ у Лозници, наши ученици постигли су следеће резултате:
Пети разред:
Дамјан Станковић – друго место;
Шести разред:
Невена Дукојевић – друго место;
Матеја Деспотовић – треће место:
Честитамо ученицима, учитељици Марић Велинки и наставницима Марковић Борисаву и Васиљевић Војиславу и желимо пуно успеха у даљем такмичењу.