VTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM Slideshow

петак, 28 октобар 2022 13:43 Аутор Super User
Новинарску секцију наше школе чине 24 ученика од петог до осмог разреда који свакодневно припремају материјал и извештавају о догађајима и активностима у школи, као и о свему ономе што децу може да интересује, путем разгласа школе за време великог одмора. Ученици су распоређени у редакције у складу са својим афинитетима. Ово је прилика да се деца забаве, информишу, али и да једни од других нешто науче. Секцију води педагог Ана Павловић.