VTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM Slideshow

понедељак, 12 децембар 2022 10:40 Аутор Super User
Спољашње вредновање рада наше школе обављено је 7-8.12.2022. године. Тим евалуатора чинили су:
1. Љиљана Рељић, вођа тима
2. Катарина Петровић
3.Ђоко Петровић
4. Дражан Милосављевић
5. Владимир Илић
На основу анализе евиденције и педагошке документације и других докумената важних за праћење квалитета рада школе, непосредног праћења образовно – васпитног рада 23 наставника, прикупљених информација путем разговора са директором, секретаром, шефом рачуноводства, Школским одбором, стручним сарадницима, наставницима, ученицима и родитељима, општи квалитет рада школе оцењен је оценом три (3).