На Окружном такмичењу карикатуре „Мали Пјер“, ученик седмог разреда, Ђорђе Николић освојио је треће место. Честитамо ученику и наставници Гордани Станковић!
На Окружном такмичењу из српског језика, одржаном 09.04.2017., ученица петог разреда Сара Димитријевић освојила је прво место. Честитамо ученици и наставници Јасмини Красавчић!
На Републичком такмичењу из физике, одржаном 09.04.2017. у Шапцу, ученица шестог разреда Милица Станковић освојила је треће место. Честитамо Милици и наставници Мирјани Ђукић!